Przeniesienie bloga!

Ważna informacja! Niestety blog.pl zamyka swoją stronę z końcem stycznia i zmuszony jestem przenieść bloga. Obserwujcie uważnie, na pewno napiszę w kolejnym wpisie nowy adres. Jeśli się uda, to powstanie też portal społecznościowy! Do zobaczenia wkrótce 🙂

22 myśli na temat “Przeniesienie bloga!”

  1. Hejka, a chciałabyś nawiązać rozmowę? Jeśli tak to zostaw jakieś namiary. Pozdrawiam. 😉

 1. No portal z tematyką feedingu fajna sprawa 😉 fajnie jak byś też dodał opcję do portalu Opowiadania fantasty feeding gdzie można by było je komentować oceniać 🙂 itp

 2. Feeder nie wiem czy zauważyłeś ale pisałem do ciebie z pytaniem czy nie potrzebujesz technicznej pomocy.
  Wordpress? CMS? Nie lepiej samemu napisać od początku albo ewentualnie użyć już skryptu forum, chatu i napisać tylko stronę główną? A, jak serwer jest potrzebny też oferuję, free of charge oczywiście.

 3. Najlepiej napisać własnego cms’a. Jak już ma być taki portal, to strona główna z rwd+bootsrap i forum phpBB. Uwaga! I dobry tani hosting.

  1. Jeżeli to miałby być drugim FB, to feeder musiałby sporo kasy i pracy w to w łożyć.

 4. Zgadzam się z Radkiem, ale żeby ciągłość projektu była podtrzymana, możemy postawić taki chubby center z forum i chatem do puki nie ogarniemy czegoś lepszego.

  1. To proponuję, aby wybrać jeden dobry CMS lub samo forum, zainstalować i skonfigurować, niż bawić się w wodotryski. Lepiej mniej bajerów niż ociężała strona, która będzie sie wolno ładować.

  2. To dawaj, piszemy poprostu stronę główną z podlinkowanym forum, PunBB najlepiej i chatem.

 5. Może po prostu bazować na takie samej zasadzie jak grommor lub fantasty feder.
  Takie forum z możliwościami dania zdjęcia opisu oraz komentarzy. Rejestracja płatna np 5zł płatność kartą 10zł płatność telefonem po przez sms. Strona by była dla chłopców jak i dla dziewcząt. Wtedy można by było utrzymać stronę :).

  1. Ale będzie 4 razy mniej użytkowników a deeder chce żeby jak najwiecej było osób

 6. Blog będzie nadal na wordpressie. Oprócz tego w planach jest portal na wzór feabie. Jest już zrobiony. Wszystko już prawie gotowe! Adres nowy jest, serwer jest, niedługo ruszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *