Dziewczyny uwielbiają facetów z brzuszkiem

To, że dziewczyny narzekają na to, że faceci się zapuszczają i tyją, to kompletny mit. Można taki pogląd spotkać na forach internetowych. Kobiety wcale nie chcą wyrzeźbionego Apollo. Jeśli jakaś już takiego pozna, to nie minie wiele czasu, kiedy zacznie narzekać, że za twardy, za żylasty i nie ma jak złapać, czy przytulić. Sylwetka, którą dziewczyny kochają najbardziej, to sylwetka lekko umięśniona, ze zbudowaną klatą i zarysowanymi ramionami, a poniżej tłuste, wylewające się sadło na brzuchu. Dokładnie takie połączenie! Żeby było widać, że jednak trzyma formę i dba o kondycję, no ale sadło na brzuszku ładne zapuścił! Dziewczyny wręcz kochają taki widok. Oto lista powodów, dlaczego dziewczyna chętnie wybierze takiego faceta:

1. Jest aktywny, dba o siebie.

2. Dobrze gotuje, po tłustym brzuchu można poznać dobrego kucharza.

3. Ma pozycję i status, inaczej nie byłoby go stać na przytycie, bo nie miałby na jedzenie. Zapewni stabilizację.

4. Skoro nie zrzuca opony, to ją lubi, to znaczy, że nie ma kompleksów i nie będzie narzekał na swój wygląd. Brak kompleksów to lepszy seks.

5. Są świetni w łóżku.

6. Brzuszka można używać jako poduszki, np. podczas oglądania filmów.

7. Jego tłustą oponę może miętosić kiedy ma na to ochotę, co działa kojąco na nerwy i odstresowuje, a do tego jest bardzo przyjemne. Nie obrazi się, jeśli powie mu, że znowu się spasł, klepiąc go przy tym po oponce i dając buziaka.

8. Nie marnuje jedzenia, bo on zawsze wszystko zje. Zamiast wyrzucać do śmietnika, karmi go tym co zostało, a wszystko odkłada się w sadełko.

9. Dzięki temu, że jest duży, zawsze ją obroni. Zapewnia bezpieczeństwo.

10. Będzie się przy nim lepiej czuła, jeśli sama ma nadwagę. Kobiety lubią jak facet waży więcej od nich.

11. Nie będzie jej mówił, żeby schudła, skoro sam jest tłuściochem. Dziewczyna ma pewność, że może tyć bez konsekwencji!

Jeśli jesteś facetem i nadal ważysz mało – nie przejmuj się! Wszystko przed tobą – zacznij zapuszczać tłusta oponę już dziś, a na pewno efekt będzie oszałamiający. Jeśli zazdrościsz swojemu otyłemu koledze mega laski – czym prędzej rób masę! 😀

*Powyższy tekst to moje zdanie i fikcja literacka, która nie musi odpowiadać rzeczywistości.

 

14 myśli na temat “Dziewczyny uwielbiają facetów z brzuszkiem”

    1. Podhoduj trochę taki brzuszek Jakub to na pewno znajdzie się jakaś chętna do jego dalszej pielęgnacji 😉

  1. Dużo uogólnień. Ale ok, dobrze, że zaznaczyłeś, że to fikcja literacka 🙂 Ja mam wbitego gwoździa – mój chłop uniesiony atmosferą maksymalnego komfortu i zaufania, powiedział do mnie: „Nakarm mnie. Chcę byś mnie nakarmiła”. Ja zdębiałam, bo to człowiek „znikąd”, nigdy nie rozmawialiśmy na tematy feederismu, znamy się dzięki wspólnym znajomym. Kilka dni po tym wyznaniu jego przyjaciel zbrechtał jego brzuch, powiedział że się zapuścił i chyba wziął rozwód z rowerem, na którym zawsze dużo jeździł. I mój mały miś zaczął gasnąć 🙁 Nigdy nie udało nam się wrócić do tematu. Ucinał, zmieniał kierunek rozmowy. No i schudł mi.

  2. hej . Mam taki problem ponieważ postanowiłem się utuczyć ale mam taki fetysz a mianowicie strasznie podobają mi się piersi powiększające wraz z tyciem. Mowie o męskich piersiach. Co zrobić aby zmobilizować organizm do odkładania tłuszczu właśnie tam. Czytałem że zwiększenie hormonu estrogenu u mężczyzn ma takie działania. Ale czy ktoś mógłby mi doradzić jak preparat wybrać
    Pozdrawiam Marcin

  3. Hej ale jak jeść soje bo kompletnie się nie znam. Narazie pozwoliłem sobie na zażywanie estrofemu zobaczymy co się wychoduje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *